Říjen 2011

Můj první animash je tu!!!

15. října 2011 v 9:29 | vlčice Andy |  Moje tvorba
Udělala jsem to, udělala jsem svůj první animash! Dodělala jsem o včera večer a na you tube se mi dávala do 3 hodin do rána O.o. Nemám nějaký speciální program s efekty takže video je bez efektů a jsou tam jen nějaké texty. Mno je to můj první animash tak berte ohledy XD . Jinak písnička je soundtrack z filmu Rio, I wanna party . Když jsem se na ten film dívala písnička se mi tak zalíbila, že jsem se rozhodla ji použít pro svůj první animsh :D . Tak a tady je videjko, takže hodnoťte, beru i tvrdou kritiku :D .


Opět upozorňuji že se občas objeví nesprávné video takže kdyby se vánm objevilo jiné zkuste kliknout na celý článek, a kdyby zase ne :D tak dite zpět a pak zase na celý článek XD

OK to by bylo vše louřím se
vaše Andy

Omlouvám se všem...

14. října 2011 v 18:12 | vlčice Andy |  Blbiny a moje keci
Moc se omlouvám všem mím SB a lidem co navštěvují můj blog. Omlouvám se, že jsem sem nedala slíbené návody na FH mapy, nereagovala na komenty, ale mám toho moc....škola je boj a dobré známky jsou pro mě důležité. Opravdu se moc omlouvám, ale počítejte s tím, že teď už nebudu svůj blog tak často navštěvovat, možná tak 2-3 články za 2 týdny. Když budu mít trochu volnější čas, a málo školy tak sem budu chodit častěji. Ještě jednou se omlouvám, doufám že to pochopíte :)
Free Wolf 1 Cursors at www.totallyfreecursors.com