Srpen 2011

Cannine Warriors

30. srpna 2011 v 22:26 | vlčice Andy |  Blbiny a moje keci
S coffie děláme new příběh, jelikož se jí všechny obrázky z toho předchozího smazaly :( je to docela škoda, protože jsem si ten předchozí příběh celkem zalíbila, proto z něj teďko alespoň dělám komix. Já ale věřím, že s coff vymyslíme stejně pěkný a poutavý příběh jako byl tento :) . No a o tomhle novým příběhu jsme si založili i blog. Coffie už tam dala i video s nějakými obrázky z toho příběhu. A proč o našem společném blogu a příběhu píšu tady? Z prostého důvodu - návštěvnost :D . Chtěli bychom mít větší návštěvnost a proto zde zveřejním odkaz na náš blog :) .


takže se nezapomeňte mrknout ;)
tešíme se na vaše návštěvy ;)

Princ z Persie - písky času

15. srpna 2011 v 0:00 | vlčice Andy |  Blbiny a moje keci
Takže jsem po týdnu opět zpět. A proč jsem byla pryč? Nu odjela jsem si na tyden do nemecka za tetou, strejdou a sestrenici takze jste me nemohli zastihnout nikde na netu ( skype, fera heart, impressive title, deviant art)
No ale teď k článku. Tákže během mého pobytu v německu jsme jednoho krásného večera zapli noťásek a jukli na film já tenhle film neznala jenom trošinku hru od sestřenice mi potvrdila že to stojí za to a měla pravdu. Ten film je kruto mrtě husteeeej! XD Jedina vada tu je ta že Assassini (nebo jestli chcete Hašašíni) jsou tu záporáci a vypadaj faaakt jinak než ve hře assassin's creee, ale vysvetlením pro to je že děj hry assassin's creed je o trosku hodne let dopredu nez děj tohoto filmu (tim se vysvetluje jejich obléčko a tak) Ale co záporáci jsou ve filme vždycky hustýý ne? XD
Ale ted tady mate nějaké trailery a užijte si je! :D
a tady mala ukazka ze assassini (hassassini) vypadaji opravdu odlisne
kdyby se vam ukazalo jine video..nevim co to zpusobuje ale jsou to nejake chyby a nevim jak je vyrešit :(

Lví král 2 video - Mordred's lullaby

3. srpna 2011 v 23:57 | vlčice Andy |  Blbiny a moje keci
Takže to sem zase šmejdila po netu a našla jsem tam tohle video. Lvího krále mám celkem ráda ale vlky mám ráda více :D . Přesto mě ten film velice uchvátil a musím přiznat že se mi vážně líbí. Celkem dost jsem si oblíbila Kovua (nevím jak se to skloňuje XD) Navíc je k tomu velice pěkná písnička a video je moc hezky zpracované proto se o něj s vámi celice ráda podělím :) .
Jinak poslední dobou se mi na blogu u článků objevují jiná videa z mého blogu která ke článku vůbec nepatří. Nevím proč to je ani jak problém vyřešit takže prosím tímto článkem i o pomoc. Jinak když sem ten článek kontrolovala tak se mi tu ukázalo video o assassin's creed XD takže tady máte ještě odkaz kdyby se vám stalo něco podbného :D.


Příbeh FH - článek pro Coff

2. srpna 2011 v 17:11 | vlčice Andy |  Feral heart
Takže tady jsou nějaké návrhy postav. Ještě ěbudu přidávat další zatím tu jsou tyhle. Kdyby se ti nějaký nelíbil řekni a já upravím.

1) Shadak - vůdce zlé smečky
2) Blagden - Darenův mistr
3) detail blagdenovi hlavy
4) Selena - to může být později Darenova přítelkyně
5) Flora - a tohle zase Flamova přítelkyně
Free Wolf 1 Cursors at www.totallyfreecursors.com