Červen 2011

Udělali byste něco takového?

30. června 2011 v 14:13 | vlčice Andy |  Stop týrání zvířat!!!!!!!
Dneska jsem brouzdala po internetu a pozadání do vyhledávače google slovo "debil" XDD mě vyjelo několik stránek a na jedné z nich byl tenhle odkaz:


je tam video jak dívka (ze zahraničí) háže bezcitně čerstvě narozená štěňata do vody. To video je naprosto otřesné kdybych mohla tak bych v tu chvíli proskočila obrazovku a dotyčnou bych utopila v tý řece kam ty štěňata naházela!!! :/ :/Kdybych tu měla napsat věechno co si o ní myslim tak by tu museli bejt amí hvězdičky protože bych použila všechnu svou zásobu sprostých a vulgárních slov :/
Takovouhle věc může udělat fakt debil......

Animashe

29. června 2011 v 23:19 | vlčice Andy |  Videa
Tak jsme zase jednou brouzdala po you tube a narazila tam na animashe - videa s písničkami a různými scénkami z filmů či her. Mě osobně se ty videjka moc líbí tak vám sem dávám 3 z nich.

První je s různě namixovanými písničkami dohromady. Ze začátku je ta záběr na dotyčného, který video vytvořil. Je tam záběr jak de k telce, dá DVD do DVD mechaniky sedne na gauč a v tý telce začne ten animash. No to všechno jsou nepodstatné scény které můžete přeskočit :D No a pak si jen vichutnejte video :)


Druhý je s písničkou Fireflies a jsou tu hlavně záběry z filmu Bolt pes po každý případ :D
Ze začátku tam bude vyjící vlk a bude se to načítat tak chvíli počkejte ;)


A nakonec třetí s písničkou Firework
na začátku opšt lehké načítání ;)A ještě jedno tentokrát od jiného uživatele youtube
Je to s písničkou We R Who We RTak to je vše ;) Užijte si videjka :D

Dárek za vysvědčení

29. června 2011 v 19:02 | vlčice Andy |  Moje vlčí sbírka
Takže jelikož jsme už v pondělí dostala vysvědčení, protože se naše škola přestavuje, dostala jsem i menší dáreček. Na vysvědčení sem měla dvě 2 a to z matiky a z fyziky dříve jsem byla v těchto dvou předmětech nejlepší ze třídy ale teď mě moc nejdou....:(..tak ale teď k věci. Ten dárek jsou nádherné nástěnné hodiny s huskym :D Jelikož v mém pokoji hodiny hodně postrádám tak mě přišli vhod a navíc jsou s huskýkem. Sice neni husky vlk, ale huskýky mam také moc ráda. Teďkon jen hledám místo kde se hodiny budou krásně vjímat a pak už jen pro kladívko, hřebík a šup na stěnu :D

Tady přidávdávám ještě obrázek :)

Assassin creed - 4 trailery

23. června 2011 v 20:30 | vlčice Andy |  Assassin's creed
Tákže...no prostě ani nevim proč to sem dávam :D ale mě se to líbí a prostě sem chci něco dát ( tahle věta právě zabila moje IQ a styl psaní kterým sem do teď psala XD) Jelikož mě coff naučila vkládat videa tak mě to děsně začalo bavit, takže to je taky jeden z důvodů proč sem to sem hodila :D No takžé co dodat prostě trailery ke všem 4 dílům assassin creed. :D :D


Assassin creed 1Přidávám dvě videjka neboť se mi líbí obě dvě a nemohla jsem se rozhodnout :D

Assassin creed 2
Jinak tady už hrajete za Ezia ne za Altaira :D


Assassin creed 3 - brotherhood
Tady už je ezio starší :D


A nakonec Assassin creed 4 - revelations
Ta hra ještě nevyšla mělo by to vyjít někdy v listopadu tohohle roku
V tom traileru můžete vidět jak Altaira tak Ezia jinak Eziovi je tu už přes 50 možná víc :D


Tak to je vše..... mrk dole na anketku ;)
(musíte kliknout na "celý článek" pak sjedete dolů směrem ke komentíků a tam ji najdete ;) )

Wolf song (celtic version)

23. června 2011 v 14:11 | vlčice Andy |  Videa
Tadyto video sem našla asi před rokem na you tube a napadlo mě že bych zde mohla zveřejnit jelikož je moc krásné :)
Nevím jestli sem video zobrazí vždy když dam na you tube kód pro vložení tak se sem ten kód překopíruje ale jen ten kód a nezobrazí se tu video a tak musíte klikout na ten kód a tím se dostanete na to video na you tube.

tento článek je zároveň dotaz na vás právě ohledě tohoto vkládání videí. Moc vám za odpovědi děkuji :)
Doplněno: děkuji moc aretovi (coff) za radu...už to umim :)

Karamelka - naše milovaná užovka :D

21. června 2011 v 20:11 | vlčice Andy |  Moji domácí mazlíčci
Tákže.....jelikož sem tu už dlouuuuuho nic enapsala rozhodla jsem se seznámit vás s mojim dalším miláčkem a to s užovkou červenou jménem Karamelka - trošku ulítlé jméno, ale zase lepší než Žofka takové jméno mají sand všechny užovky, skrátka jsem jí chtěli pojmenovat originálně XD. No není úplně moje, je naší třídy a máme ji ve škole, ale asi z více jak poloviny dětí z naší třídy, které souhlasily s jejím zakoupení věnuji největší úsilí o její péči pouze já a dvě mé kamarádky, tudíž my 3 ji známe nejpíl a technicky vzato je asi nejvíce naše :). Nechápu lidi co se bojí hadů, dobře každý máme nějakou fobii, ale například tvrzení, že jsou hadi slizcí je naprosto stupidní....nemyslíte? Z vlastní zkušenosti si dovolím tvrdit, že hadí kůže je na dotek velice příjemná a je zábavné položit si hadíka na klín a sledovat jak vám spokojený na vašem teplém bříšku usne :D. Na hadech je zvláštní to že nemrkaj. Proč? Z prostého důvodu: jejich víčka jsou průhledná a mají je srostlé k sobě tudíž to jim vytváří na oku jakousi blánu, která chrání oko jako kryt.
No ale teď ke Karče :D....je to prostě náš miláček a máme jí moc rádi. Jedinou nevýhodou když ji máme vyndanou je, že s olibou pálí hádí hovínka všude možne XD a to vám pak je smrádek XDD Ale jinak je mooooc krásná a hodňoučká :)

a tady ještě fotečky :)

tady můžete vidět, že když spí má otevřený oří neboť má srostlá průhledná víčka :D


tady jí drží moje kámošja
jazýček :D

Tak to je vše :)

Trička z výstavy psů

4. června 2011 v 22:11 | vlčice Andy |  Moje vlčí sbírka
Táááákžéééé......
dneska jsme byli na výstavě psů. V klatovech byla celorepubliková a já tam bydlim takže sem na tý výstavě nemohla chybět páč já pejsky miluju! :D No jak tak koukám na ty pejsky a procházim se tam tak mě cvrnkne do očí stánek kde prodávaj trička s pejskama. Tak sem si tam koupila tričko z huskýkem - neni to sice vlk ale tento článek se zařadila do této rubrika páč sem nevěděla kam XD. Takže z trička jsem měla velkou radost a šla dál. Opět se procházim koukam.....najednou stánek s dalšíma tričkama a tam trička s vlky! Takže šup šup ke stánku vybrat tričko, potisk pán mi to natisknul a šup do tašky. Prosím nemyslete si že sem shopaholik, já nákupy nesnášim! XD ale takováhle příležitost koupit tričko s vlkem mimo internet se vám jen tak nenaskytne :) takže nakonec jsem si odnesla domů trička 2. Jinak všem pejsánkům to mooc slušelo a byli krásně načesaní :D. Tady přidávám fotky triček a nějakých pejsánků :)


Trička
Vlček

Husky

A tady nějací pejsci
československý vlčák
bílý švýcarský ovčák
Zlatý retrívr

A takto to vypadalo v krytém stadioně...co dodat :)
Tak to je vše....byl to hezký den :)
Free Wolf 1 Cursors at www.totallyfreecursors.com