Prosinec 2010

Let nad městem

30. prosince 2010 v 21:27 | vlčice Andy
Tak tenhle obrázek vznik když jsme si s kamarádkou povídaly na skypu povídaly jak by bylo hezké se proletět nad městem :D.


No....jsem s ním celkem spokojená :)

1.obrázky na tabletu

27. prosince 2010 v 13:29 | vlčice Andy
Takže k Vánocům sem si moc přála tablet. No a když jsem na Štědrý večer rozbalovala dárky našla jsem mezi nimi i tablet. Měla jsem opravdu moc velkou radost a hned jsem ho chtěla vyskoušet. Všechny ostatní dárky jsem nechla a běžela jsem pro notebook. Hrozně moc jsem to chtěla skusit, ale jakmile jsem vsunula do počítače CD už tu byl 1. problém. Návod nebyl v češtině! Potom jsem s tim měla ještě spoustu problémů a sprovoznili jsme to asi až za 3 dny.

No a tady jsou moje první obrázky:

1)

2)

3)

No ten poslední je asi nejlepší :)

Vlčí holčička!!! Neskutečné!!

15. prosince 2010 v 18:15 | vlčice Andy |  Blbiny a moje keci

Bože můj!! Když jsem si to přečetla poklesla mi čelist údivem. A nejvíc to, že když jí to prej oholili tak to za hodinu dorostlo!!!

Přečťete si to také stojí to za to!
Vlčí holčičku šikanují spolužáci
Osmiletá Nat Sapsupan má na celém obličeji ochlupení
Osmiletá Nat Sapsupan má na celém obličeji ochlupení
Foto: internet
02.12. 17:06 | Aktualizováno 19:23 | tvnoviny.sk/tn.cz/ktp
Děti se jí vysmívají, že vypadá jako vlk nebo jako opice.
Osmiletá Nat Sapsupan pochází z Thajska. Narodila se s nepříjemnou deformací - má prakticky celý obličej a další části těla ochlupené. Lékař z Bangkoku, který se snažil Nat vyléčit, tvrdí, že něco podobného v životě neviděl.

Rodiče děvčátka se snaží dívce pomoci. Když jí byly dva roky, podstoupila brutální laserovou terapii. Tato metoda se ale brzy ukázala jako krajně nebezpečná, protože laser dráždil oči pacientky.

Později se pokoušeli zdravotní problém své dcery vyřešit různými mastičkami. Ty ale způsobily další kožní problémy a vyrážky.

Nejhorší pro osmiletou Nat je výsměch spolužáků a dětí z okolí. Vysloužila si nadávky jako "Vlčice" nebo "Opičí tvář".

"Je mi to líto a pláču, když mi děti ubližují, nadávají a ukazují si na mě prstem," stěžuje si malá Nat.

"Když se procházíme, lidé se pořád ptají, jestli má Nat nějakou masku. Když vysvětluji, že je dcera nemocná, nevěří nám a chtějí se tváře dotknout," vysvětluje otec malé Thajky.

Nedávno se rodiče pokusili udělat s tím krátký proces a dcerce celou hlavu oholili. Výsledný efekt ale vydržel jen hodinu! Malá Nat, která do té doby nikdy předtím neviděla svou tvář, se od zrcadla nemohla vůbec odlepit. Dívala se na sebe, sahala si na tvář. Bohužel ochlupení se velmi rychle znovu obnovilo.Jade wolf 2

12. prosince 2010 v 22:47 | vlčice Andy |  online hry s vlky
Tady je další pokračování velmi pěkné online hry s vlky

klikněte na odkaz pro hraní:


vlk pod hvězdami

9. prosince 2010 v 14:17 | vlčice Andy
vllllllllk poooood hvězd
Takže bohužel i mě postihla nemoc takže teď ležim v posteli a nudím se a nudím. Naštěstí je po ruce notebook a tak se okamžitě pouštim do práce.

Kreslila jsem to ve photofiltru a pouze myší. Nepoužívala jsem žadný tablet a podobně a ani jsem to nekreslila pomocí úseček, křivek atd..... Batvu srsti jsem dělala pomocí rozmazávátka a nebe s hvězdami pomocí spreje.
Free Wolf 1 Cursors at www.totallyfreecursors.com